امتیاز دهی ستاره‌ای

دسته بندی: افزونه فارسی تعداد نظرات: بدون نظر 123 بازدید
امتیاز دهی ستاره‌ای (سها)، افزونه رایگان فارسی برای وردپرس
۱۳۹۹-۰۲-۱۶ نویسنده: گروه توسعه وب تولز پرو

امتیاز دهی ستاره‌ای

امتیاز دهی ستاره‌ای قابلیتی است که در آن به پست‌های منتشر شده امتیازی از یک تا پنج داده می‌شود. در این افزونه امتیازات (توسط کاربران ثبت نام شده داده و یا سایر کاربران به انتخاب ادمین وب‌سایت) ثبت می‌شود. مجموع امتیازات برای همه کاربران اعم از ثبت‌نام شده یا سایر کاربران (بنا به انتخاب ادمین) قابل مشاهده می‌باشد.
پس از ثبت امتیاز توسط کاربران میانگین امتیاز هر پست در آن پست نمایش داده می‌شود. این میانگین تا یک رقم اعشار قابل مشاهده می‌باشد. قابل ذکر است اعشار میانگین امتیاز بر روی آیکن‌ها با دقت ۰.۱ امتیاز اعمال می‌شود.

امتیاز‌دهی ستاره‌ای به همراه آمار و تنظیمات آیکون و رنگ

در این افزونه می‌توان آیکون مربوط به امتیازدهی را بر اساس سلیقه شخصی و مطابق با نمونه‌های از پیش تعیین شده انتخاب نمود. همچنین رنگ آیکون‌های انتخابی از طریق بخش تنظیمات این افزونه قابل تغییر می‌باشد.
از دیگر تنظیمات این افزونه می‌توان به تغییر سایز جعبه نمایش، اندازه فونت‌ها و رنگ‌های آن اشاره نمود. این تنظیمات از طریق Front-End قابل کنترل می‌باشد.

در بخش ادمین وب‌سایت وردپرسی می‌توان آمار امتیاز ستاره‌ای که توسط کاربران به ثبت رسیده است را مشاهده نمود.
از جمله این موارد می‌توان به پست با بیشترین میانگین امتیاز، پست با بیشترین تعداد امتیاز، کاربر با بیشترین میانگین رأی و کاربر با بیشترین تعداد رأی اشاره نمود.

قابل ذکر است در بخش تنظیمات ادمین وب‌سایت می‌توان نام سوپر ادمین مجاز را ثبت نمود.

از این طریق امکان دسترسی دیگر ادمین‌ها به این بخش محدود می‌گردد و فقط سوپر ادمینی که تعیین شده امکان دسترسی به تنظیمات و آمار این افزونه را خواهد داشت.

این افزونه از طریق shortcode در هر قسمت از صفحه و یا از طریق قرار دادن کد از پیش تعیین شده در صفخات php قابل دسترس می باشد.

افزونه امتیاز دهی ستاره‌ای را از وب‌سایت وب تولز پرو و از طریق لینک زیر دانلود کنید.

دانلود

»سایر مطالب«

مطالب تصادفی

مولتی پلاگین سها

مولتی پلاگین سها، افزونه رایگان فارسی برای وردپرس

پست مورد علاقه

پست مورد علاقه (سها)، افزونه رایگان فارسی برای وردپرس

پیام طراح وب سایت

پیام طراح وب سایت (سها)، افزونه رایگان فارسی برای وردپرس